Taskesen Travel

Hakkımızda

VIP ve normal araç transfer ve şoförlü araç tahsisi alanlarında kaliteli, güvenli ayrıca müşterilerimizin memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi hedefleyen genç firmamız 2015 yılında kurulmuştur.

Marmaris, Dalaman, Bodrum genelinde otellere, kurumsal firmalara, turizm acentalarına, kongre organizasyonu düzenleyen şirketlere yönelik hizmet veren ve aynı zamanda sitemizden güvenli online transfer/tahsis gerçekleştiren firmamız öz malımız olan son model araçlarla faaliyet göstermektedir. 

Rekabetçi hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz alanda ilk sıralarda yer almayı hedefleyen firmamız teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve modern teknikleri her aşamada kullanmaktadır. 
 
Etik bir anlayışla, hizmet verdiği sektörde kurumsal bir yapılanmayı kendisine vizyon olarak belirleyen şirketimiz müşteri odaklı düşünmekte ve şeffaflık, dürüstlük, tutarlılık, sosyal sorumluluk değerlerine önem vermektedir.
 
Kurumsal firmaların, turizm/seyahat acentalarının, Muğla genelindeki otellerin, kongre/fuar etkinliklerinin her türlü araç transfer/tahsis ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen Taskesen Travel & Transfer, her koşulda kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Bizi Neden Tercih Etmelisin?

Her şey dahil fiyatlarımızda hiçbir ekstra ücret istemiyoruz.

Profesyonel Sürücüler

Tüm şoförlerimiz SRC, pisiko teknik belgesine sahip olup 12 saatlik profesyonel sürüş teknikleri eğitimi almaktadırlar.

Ücretsiz Bekleme Süresi

Uçağınız rotar mı yaptı? Dert etmeyiniz ücretsiz ve koşulsuz bekleme garantisi veriyoruz.

Her Şey Dahil Fiyatlar

Sabit fiyat politikası ve her şey dahil fiyatlar Tüm vergiler, otopark ve otoban ücretleri dahil olup herhangi bir ekstra ücretle karşılaşmazsınız.