Taskesen Travel

S.S.S

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

Sizi bekleyen görevlimiz havalimanında gümrük işlemlerinin tamamlanmasından ve bagajınızı aldığınız salondan sonraki çıkış kapısında, elinde adınızın ve soyadınızın yazılı olduğu Taskesen travel logolu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen telefon numarasından 24/7 operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sol alt köşesinde de belirtilmektedir.)

Olası sebepler…

– Havalimanı çıkışlarındaki yoğunluklardan dolayı sizi bekleyen görevlimizi ve karşılama tabelamızı görememeniz.

– Uçağınızın belirtilen saatten erken inmiş olması ve takip etmekte olduğumuz uçuş ekranının veri kaynağı olan yetkili kurumun erken iniş bilgisini yayınlamaması.

– Uçakların iniş saatleri ve rötarlı iniş saatleri konusunda takip etmekte olduğumuz uçuş ekranının veri kaynağı olan yetkili kurumdan veya ilgili havayolu firmasından net bilgi alınamaması ya da yanlış bilgi yayınlanması.

– İstanbuldaki havaalanlarından aktarmalı gelen uçakların yolcu çıkışlarının iç veya dış hatlardan yapılması konusunda çeşitli nedenlerden dolayı belirsizlik yaşanabilmektedir…

Çıkış kapısında sürücümüz ve karşılama bordunu göremez iseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

– Havalimanı güvenlik kontrolleri, trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk ve yol çalışmaları gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek gecikmeler. Bu gibi durumlarda operasyon merkezimiz tarafından size cep telefonunuz aranarak bilgi verilecektir. (Cep telefonunuzun havalimanı çıkışında açık olduğuna dikkat etmenizi önemle rica ederiz.)

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun bir örneği tarafınızca teyit edilmesi için sürücülerimize verilmekte ve dönüş bilgilerinizin teyidi sürücülerimiz tarafından alınmaktadır. 

Teyidi alınan gün ve saatten yaklaşık olarak 10 dakika önce belirtmiş olduğunuz yerde veya adreste transfer aracımız hazır bulunacak ve aracınızın hazır olduğu bilgisi sürücümüz tarafından verilecektir. (Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimiz size ulaşamadığı takdirde resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen telefon numarasından 24/7 operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)

Olası sebepler…

– Trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk, yol çalışmaları ve bunun gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek gecikmeler. Bu gibi durumlarda operasyon merkezimiz tarafından size cep telefonunuz aranarak bilgi verilecektir. (Cep telefonunuzun açık olduğuna dikkat etmenizi önemle rica ederiz.)

Rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz gün ve saatten yaklaşık olarak 10 dakika önce belirtmiş olduğunuz yerde veya adreste transfer aracımız hazır bulunacak ve aracınızın hazır olduğu bilgisi sürücümüz tarafından verilecektir. (Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimiz size ulaşamadığı takdirde resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)

Evet, Son dakika rezervasyonlarınız veya internete erişebilirlikte yaşayacağınız sorunlar karşısında telefonla 24/7 rezervasyon yapabilirsiniz.

Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında asla ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

Ödemenizi gelişinizde rezervasyon formunda belirtmiş olduğunuz para birimiyle sürücümüze nakit olarak yapabilirsiniz.

Evet, belirtmiş olduğunuz adrese ve noktaya kadar hizmet verilmektedir.
Önemli not:
Araç yolu dışındaki arazi yapısına sahip bölgelere, kapatılmış yollara veya sadece yaya yoluna açık bölgelerdeki gidilecek adrese veya noktaya ulaşımda mümkün olan en uygun yere kadar sizi ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Sürücülerimiz memnuniyetle size bagajlarınızı taşımak konusunda yardımcı olacaktır.

E-rezervasyon bilgilerinizde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri eposta göndererek veya rezervasyon hizmetlerimizi arayarak iletebilirsiniz.

Hayır, ödeme sistemimizde gelişte ödeme sadece nakit olarak yapılabilmektedir. 

Evet, konfirmesini yapmış olduğumuz rezervasyonunuzda tek fiyat garantimiz vardır.

Evet, sürücülerimizde bulunan kaşeli ve imzalı ücret alındı tahsilât makbuzunu alabilirsiniz.

Petrol fiyatlarında veya döviz kurlarında yaşanabilecek dalgalanmalardan dolayı fiyatlarda -/+ değişimler oluşması söz konusudur.

Olası bir rötar için gecikme süresi gözetmeksizin sizden ekstra ücret almıyoruz.

Uçağınızın rötarlı iniş saatinde ilgili personelimiz hazır bulunacaktır ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Önemli not:

Uçağınızın belirtilen rötarlı saatten erken inmiş olması ve takip etmekte olduğumuz uçuş ekranının veri kaynağı olan yetkili kurumun erken iniş bilgisini yayınlamaması veya ilgili havayolu firmasından net bilgi alınamaması ya da yanlış bilgi yayınlanması gibi durumlar yaşanmaktadır.
 
Böyle bir durum karşısında ilgili personelimiz çıkışta bulunmuyorsa lütfen 24/7 operasyon merkezimizden bizimle irtibata geçiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)

Evet, evcil hayvanınızla yolculuk yapabilirsiniz.

Önemli not:

Sürüş güvenliği ve araçlarımızdaki hijyen yönetmeliği gereği evcil hayvanınızı kafesinde taşımanız gerekmektedir

İç hat uçuşlarınızda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

Önemli not:

Türk Havayollarının(THY) yurtdışı uçuşları İstanbul aktarmalı olduğundan ve checkin işlemleri İstanbul da yapıldığından dolayı 1 saat önce olmanız yeterlidir ve gidiş terminaliniz İç hatlar gidiş kapısıdır.

Operasyon merkezimizden veya sürücülülerimizden dönüş transferinin zamanlaması konusunda tavsiye niteliğinde bilgi alabilirsiniz.

Hayır, Kanunlar ve hijyen yönetmeliği gereği araçlarımızda tütün, sigara ve alkol içilememektedir.

Hayır, trafik ve karayolları yönetmelikleri gereği transfer aracının kapasitesinden fazla yolcunun taşınması kanunen yasaktır.

Web sayfamızda araç seçeneklerinde görmüş olduğunuz araçlar kullanılmaktadır. Transfer araçlarımız maksimum 3 yaşında, kaliteli ve klimalı olup, periyodik bakımları düzenli olarak takip edilmektedir.

Transfer araçlarımızda standart olarak 4 adet farklı sigortalar mevcuttur.

– Araç Kaskosu
– Zorunlu Trafik Sigortası
– Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası
– Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Hayır, Herhangi bir fiyat farkı talep edilmez.

Operasyonel anlamda transfer aracı değişiklikleri, rötarlı uçak inişlerindeki yoğunluklar paralelinde veya diğer sebeplerden dolayı rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz araçtan farklı olarak aynı kategoride veya üst kategoride bir aracın gelmesi söz konusu olabilir.

Evet, rezervasyon formunuzdaki bilgileriniz rezervasyon kayıt departmanımız tarafından kontrol edildikten sonra formda belirtmiş olduğunuz eposta adresinize onaylanarak gönderilmektedir.

Türkiye yerel mesai saatleri içinde onay formunuz ortalama 30 dakika içinde gönderilmektedir. Yerel mesai saatleri dışında rezervasyon yaptıysanız, mesai başlangıcında rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 
Onay formunuzun ulaşmamasının olası sebepleri…

– Yerel mesai saatleri dışında olmamız.
 
– Nadirde olsa size göndermiş olduğumuz onay formunuzu içeren epostanın kişisel eposta sağlayıcınızın veya kurumsal eposta uzantılarınızda şirket sunucularının güvenlik duvarlarının karmaşık yapısından kaynaklanabilecek spam algılamasından dolayı gelen kutunuza düşmemesi.

– Web sayfamızın rezervasyon sayfasında formu doldururken kullanabileceğiniz alfabe ve sayı karakterleri harici karakterlerin şirket sunucularımızdaki hassas yapıdan kaynaklanan spam algılamasının tetiklemesiyle epostanızın güvenlik duvarına takılması sonucu epostanızın tarafımıza ulaşmaması.

Belirli bir sürede onay epostanız size ulaşmadıysa veya rezervasyon talebinizin iletimi konusunda tereddüt taşıyorsanız lütfen rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya eposta göndererek bizimle iletişime geçiniz. 

Evet, firmamız Bodrum, Dalaman, İzmir ve Antalya havalimanlarında yılın 365 günü 24/7 hizmet vermektedir.

Sizlere daha kaliteli ve sağlıklı hizmet verebilmemiz için rezervasyon formunda bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurmanızı önemle rica ederiz.

Geliş veya dönüş transferlerinizde yaşanabilecek olası zaman değişiklikleri, trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk, yol çalışmaları ve bunun gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek durumları size iletebilmemiz için rezervasyon sırasında mobil telefonunuzu belirtmenizi varsa 2. hattınızın numarasını veya yanınızda yolculuk yapacaklardan birinin mobil telefonunu belirtmenizi önemle rica ederiz.


Mobil telefon numaranızı veya numaralarınızı doğru, eksiksiz olarak girdiğinizi kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

Sürücü personeli alımında Ulaştırma Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı “SRC Belgesi”, Karayolu Taşıma Yönetmeliğince zorunlu olan “Psikoteknik Belgesi” ve minimum “5 yıllık ehliyet” ön şartlarımız olup aday sürücüler bölgeye ve işine hakim kişiler arasından seçilmektedir.

Kadromuza yeni katılan tüm sürücülerimize 12 saatlik “Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi” verilmektedir.

Evet, özel transferlerde ücretlendirme araç bazında olup kişi sayınıza göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar tercih edilebilirsiniz.

Özel transferler de araç beklemesi kesinlikle yapılmamaktadır. Aracınız bagajlarınız yüklendikten ve siz transfer aracına bindikten sonra araç hareket etmektedir.

Operasyonel organizasyonumuz 1 gün öncesinden planlandığından dolayı programlanan uçuş saatinizden 3 saat öncesi bildirimlerinizde elimizden gelen kolaylığı ve esnekliği gösterme bilinciyle yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.
 
Programlanan uçuş saatinize 3 saat ve üstü kalan bildirimlerinizde iş programımızda mümkün olan en uygun düzenlemeyi yaparak size en uygun zamanlamayı vermeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evet, sürücülerimiz memnuniyetle size bagajlarınızı taşımak konusunda yer zaman ve koşullar gözetmeksizin yardımcı olacaktır.

Firmamız, Sürücülerimiz ve vermiş olduğumuz hizmet hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi e posta adresimize iletmeniz sizlere daha kaliteli hizmet, katma değeri olan, yenilikçi çözümler üretebilecek dinamik bir şirket politikası ve vizyonu oluşturabilmek anlamında bizim için eşsiz bir hazine olacağı kanısındayız.